044-32223185
مشاوره رایگان برای تبلیغ و بازاریابی کسب وکار شما دریافت مشاوره

شرایط استفاده از خدمات کانون تبلیغاتی و بازاریابی اینترنی رخ

 

Rokh Ad  به عنوان مرجع تخصصی تبلیغات و بازاریابی در فضای مجازی با انواع بسترها و شبکه های ارتباطی است. استفاده از خدمات این وبگاه به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران و مشتریان آن تلقی می‌شود. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

 

تعاریف

کانون تبلیغاتی و بازاریابی اینترنی رخ: (Rokh Ad.) نام مجموعه ای خصوصی است که در مالکیت و اختیار شرکت اروم ارتباط گستر کاوش غرب (سهامی خاص) می‌باشد.
آگهی‌دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ دادن آگهی در تمامی بسترهای مجازی Rokh Ad.، درخواست ارائه خدمات می نماید.
آژانس:شرکت تبلیغاتی است که به عنوان واسطه بین Rokh Ad. و صاحب آگهی از پلتفرم Rokh Ad. برای تبلیغات مشتری‌های خود استفاده می‌کند.
حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی (صورت حساب) و فنی (تنظیمات کمپین) آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان است.
مسدود کردن وبگاه و حساب کاربری: غیرفعال نمودن وبگاه و حساب کاربری بصورت موقت یا دائم می‌باشد.

 

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های Rokh Ad. منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. Rokh Ad. حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

محتویات این وبگاه بر اساس " آنچه هست " و " آنچه موجود است " ارائه می شود، بدین معنا که Rokh Ad. هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت.

برای تسهیل دسترسی کاربران، Rokh Ad. پیوندهایی را به وبگاه‌های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاه‌ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن را مطالعه شود Rokh Ad. در قبال محتوای موجود در این وبگاه‌ها هیچ‌ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این وبگاه‌ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این وبگاه‌ها و یا هر نوع ارتباط با اداره‌کنندگان آنها نمی‌باشد.

Rokh Ad. عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌نماید. کاربران بدین وسیله موافقت می‌نمایند که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه Rokh Ad. نمی‌باشد.

کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربران این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

 

تعهدات آگهی دهنده

با ارائه آگهی به وبگاه Rokh Ad.، آگهی‌دهنده تعهد می‌نماید که:

 • در تبلیغ کالا و خدمات خود مرتکب فعل یا ترک فعلی که سبب مشتبه شدن و یا فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت گردد، نمی‌شود.
 • برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
 • به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.
 • در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا بنگاهی که تبلیغات به نفع او می‌باشد، روشن و صریح قید گردد.
 • جزو سایت‌های شرط بندی، سایت‌های ارسال پیام‌های انبوه (spam) نباشد.
 • جزو شبکه های اجتماعی که در زمینه جذب طرفدار (follower) در اینستاگرام و عضو (member) در کانال- های تلگرام، فعالیت می‌کنند، نباشد.

آگهی‌دهنده می‌پذیرد که محتوای تبلیغات وی طبق ضوابط Rokh Ad. تایید و اصلاح می‌گردد .
آگهی دهنده می‌پذیرد با توجه به پایبندی Rokh Ad. به قوانین مالیاتی کشور ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختی آگهی دهنده برای شارژ کمپین تعلق می‌گیرد و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.

 

امنیت

کاربران مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین Rokh Ad. مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود Rokh Ad. تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت Rokh Ad. هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

Rokh Ad. تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد.

Rokh Ad. در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد. لیکن چنانچه در نتیجه استفاده از وبگاه Rokh Ad.، بطور مستقیم خساراتی به آگهی‌دهنده وارد شود و Rokh Ad. در این خصوص مسئول شناخته شود، در این صورت Rokh Ad. کلیه هزینه‌های کلیک‌های انجام شده را از نمایش دهنده کسر کرده و به آگهی دهنده عودت میدهد.

 

محرمانگی

Rokh Ad. به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربران شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد Rokh Ad. محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه کاربران جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربران به Rokh Ad. اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

اطلاعات شخصی و مالی کاربران در سایت Rokh Ad. محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

علاوه بر اطلاعاتی که کاربران ارائه می‌کنند، Rokh Ad. از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. آگهی‌دهنده و نمایش-دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به Rokh Ad. اطلاع دهد.

کاربران متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربران به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربران باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می‌گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.

Rokh Ad. برای حفظ آمار آگهی‌دهندگان اطلاعات ایجاد شده توسط خود شامل صورت حساب و سایر اطلاعات ارائه شده را در سرور خود حفظ می‌کند. کاربران با قبول این توافقنامه می‌پذیرند که اطلاعات فوق در سرور شبکه تیلیغات باقی می‌ماند و قابل حذف نمی‌باشد.

 

موارد ممنوع

 • تجاوز به حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران؛
 • اقدام به اعمالی که سبب خسارت به دیگران شود یا موجبات ورور ضرر به دیگران را فراهم آورد؛
 • برهم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی با استفاده از اطلاعات وبگاه؛
 • اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می‌گردد؛
 • هر نوع فعالیت دیگری که از نظر وبگاه Rokh Ad. یا ارگان های مرتبط نامناسب پنداشته شود؛
 • استفاده از مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه‏ی صاحب اثر؛
 • تبلیغ کردن برای هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی و یا غیر منصفانه (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا هر نوع استفاده از اطلاعات این وبگاه برای نیل به این منظور؛
 • تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در وبگاه ( هک کردن) و همچنین انتقال ویروس یا هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وبگاه؛
 • ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد؛
 • ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید؛
 • ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد؛
 • ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

کاربران بدین وسیله موافقت می‌نماید که Rokh Ad. می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه Rokh Ad. نمی‌باشد.

 

 

حقوق مالکیت فکری

تمام محتویات وبگاه Rokh Ad. از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌هاو اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به شرکت اروم ارتباط گستر کاوش غرب (سهامی خاص) می‌باشد و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت Rokh Ad. قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت کسب و کارهای نوپای خاورزمین محفوظ می‌دارد.

تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به آگهی‌دهنده می‌باشد و Rokh Ad. و سایت نمایش‌دهنده جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند.

 

استرداد وجه

چنانچه پس از شارژ کمپین تبلیغاتی، Rokh Ad. به دلیل محدودیت‌های ناشی از قوانین موضوعه یا شرایط سایت نمایش‌دهنده امکان ارائه و نمایش تبلیغ آگهی‌دهنده را نداشته باشد، کلیه وجوه واریزی به آگهی‌دهنده مسترد خواهد شد.

لغو کمپین تبلیغاتی باید پیش از فعال شدن کمپین اعلام شود. در اینصورت کلیه وجوه واریزی ، به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

پس از شارژ کمپین و فعال شدن تبلیغات، امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

 

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و ...

 

حل اختلاف

این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می‌شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

 

نمایندگی

شرکت اروم ارتباط گستر کاوش غرب (سهامی خاص) در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی شرکت واقع در ارومیه، خ مدنی 2 نرسیده به فلکه امام حسین، کوچه 19، پلاک 49 پردازش می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت Rokh Ad. حق پیگرد قانونی برای شرکت اروم ارتباط گستر کاوش غرب (سهامی خاص) محفوظ می باشد.

 

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

 

مکاتبات

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف شرکت اروم ارتباط گستر کاوش غرب (سهامی خاص) از طریق ایمیل به نشانی info@rokhad.ir و وب سایت rokhad.ir می‌باشد و مکاتبات آگهی‌دهنده و کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.