044-32223185
مشاوره رایگان برای تبلیغ و بازاریابی کسب وکار شما دریافت مشاوره

طراحی لوگو ، آرم ، نشانه

طراحی لوگو خود را با اطمینان به ما بسپارید.دپارتمان گرافیک کانون تبلیغات و بازاریابی اینترنتی رخ با بهره گیری از نرم افزارها و متدهای روز در تلاش است تا لوگو و آرم های متناسب و در خور را برای برندهای با کیفیت و کارآمد طراحی کند.

طراحی لوگو آرم نشانه تعرفه و لیست قیمت

در بخش مشاوره شما می توانید نام و عرصه ی فعالیت خود را با ما در میان بگذارید تا طراحان ما شما را برای انتخاب طرح و رنگی مطلوب که متناسب با برند شماست بصورت رایگان راهنمایی کنند.

همچنین اگر قصد سفارش و انتخاب یکی از پلان های ارائه شده در بخش تعرفه را دارید می توانید در بخش مشاوره بودجه و نوع لوگویی که برای خود در نظر دارید را بیان کنید تا شما را در انتخابی مناسب از میان پلان ها یاری کنیم.

اگر شما از میان آرم های شناخته شده و خوش نام طرح خاصی را بعنوان الگو در نظر دارید و درصدد هستید که برای خود لوگویی شبیه به آن را تهیه کنید می توانید در بخش مشاوره عرصه ی فعالیت و آرم الگوی خود را با ما در میان بگذارید تا گروه طراحان ما شما را از تناسب کلیات آرم الگو با کسب و کار شما و یا تغییراتی که باید در جزییات آن داده شود تا تبدیل به لوگویی مناسب برای شما گردد آگاه سازند.

لوگو | آرم | نشانه:

لوگو نماد و معرف هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود. از اینرو طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند نسبت به سایر اقلام گرافیکی، نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد.
لوگو یا نشانه بیانگر نمادین یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است

طراحی لوگو آرم نشانه

تعرفه های طراحی لوگو و آرم

شما میتوانید بر اساس تعرفه های جدول زیر طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید.به محض دریافت سفارش،کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
لوگوتایپ
لوگو
ترکیبی
Image

2 اتود5 روز

500،000 تومان
600،000 تومان
750،000 تومان
Image

5 اتود7 روز

900،000 تومان
1،300،000 تومان
1،600،000 تومان
Image

10 اتود10 روز

1،500،000 تومان
2،100،000 تومان
2،800،000 تومان